Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Березень » 18 » Поліпшення добробуту населення-легалізація заробітної плати.
09:22
Поліпшення добробуту населення-легалізація заробітної плати.

   Легалізація зайнятості, створення додаткових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є базовим фактором для поліпшення добробуту населення.
   Робота без укладання трудового договору - насущна проблема суспільства. Через таку зайнятість соціально незахищеними залишаються, в першу чергу, наймані працівники. Ненормований робочий день, відсутність вихідних днів, відсутність оплати «лікарняного» та відпустки, відсутність оплати роботи в надурочний час, у святкові неробочі дні, залежність розміру заробітної плати виключно від роботодавця, відсутність записів у трудовій книжці – це не повний список порушення вимог трудового законодавства роботодавцями.
   Шановні громадяни, не дайте себе ошукати та позбавити соціального захисту, адже легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення. Людина, маючи право на працю та можливість заробляти собі на життя працею, має самостійно вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням чи мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії.
   Пам’ятайте, що тільки нарахована та виплачена заробітна плата в розмірі законодавчо встановленого мінімуму дає право для врахування страхового стажу для призначенні (перерахунку) пенсії.
Дорогі роботодавці! Будьте соціально відповідальними! Віднесіться з повагою до своїх працівників, забезпечте реалізацію гарантій оплати їхньої праці! Пам’ятайте – виплата зарплати на мінімальному рівні, або ж виплата її «в конвертах» це великий мінус для вашого іміджу!

Переглядів: 153 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0