Поліпшення добробуту населення-легалізація заробітної плати. - 18 Березня 2015 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 11.12.2016, 12:02

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Березень » 18 » Поліпшення добробуту населення-легалізація заробітної плати.
09:22
Поліпшення добробуту населення-легалізація заробітної плати.

   Легалізація зайнятості, створення додаткових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є базовим фактором для поліпшення добробуту населення.
   Робота без укладання трудового договору - насущна проблема суспільства. Через таку зайнятість соціально незахищеними залишаються, в першу чергу, наймані працівники. Ненормований робочий день, відсутність вихідних днів, відсутність оплати «лікарняного» та відпустки, відсутність оплати роботи в надурочний час, у святкові неробочі дні, залежність розміру заробітної плати виключно від роботодавця, відсутність записів у трудовій книжці – це не повний список порушення вимог трудового законодавства роботодавцями.
   Шановні громадяни, не дайте себе ошукати та позбавити соціального захисту, адже легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення. Людина, маючи право на працю та можливість заробляти собі на життя працею, має самостійно вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням чи мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії.
   Пам’ятайте, що тільки нарахована та виплачена заробітна плата в розмірі законодавчо встановленого мінімуму дає право для врахування страхового стажу для призначенні (перерахунку) пенсії.
Дорогі роботодавці! Будьте соціально відповідальними! Віднесіться з повагою до своїх працівників, забезпечте реалізацію гарантій оплати їхньої праці! Пам’ятайте – виплата зарплати на мінімальному рівні, або ж виплата її «в конвертах» це великий мінус для вашого іміджу!

Переглядів: 85 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання