Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 22 » Подарунки в день Святого Миколая
15:36
Подарунки в день Святого Миколая

    Подарунки в день Святого Миколая отримали діти, які прибули з Донецької та Луганської областей та тимчасово проживають в м. Глухові

   У  день Святого Миколая, дітей м.Глухова щорічно радує подарунками народний депутат України,  почесний  громадянин м. Глухова Деркач Андрій Леонідович. Цей рік не став винятком. 

   Діти у передноворічні дні завжди чекають на сюрпризи і подарунки,  на диво та казку. Відтак на візит завжди бажаного гостя – Святого Миколая. 
Народний депутат України, Деркач Андрій Леонідович  сприяє, аби діти м.Глухова таки дочекалися на подарунки.  
   Так, 19 грудня у залі засідань міськвиконкому зібрались діти, які прибули з Донецької та Луганської областей та тимчасово проживають в м. Глухові. Від імені міського голови Бурлаки Юрія Олександровича та  народного депутата України Деркача Андрія Леонідовича привітала малечу зі святом заступник міського голови Терещенко Ірина Іванівна.
   З вітальним словом до дітей звернувся наставник Спасо – Преображенського храму Отець Олексій, який відмітив, що  Святий Миколай є найбільшим прикладом милосердя, доброти, заступництва для тих, хто потребує допомоги. В цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.
   Начальник управління соціального захисту Глухівської міської ради Лариса Анатоліївна Громак разом з працівниками Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді вручила дітям солодкі подарунки.

   Тож продовжуймо цю гарну традицію, обдаровуймо дітей добром і любов'ю та нехай у всіх малюків повсякчас очі світяться радістю та щастям, а великий Чудотворець вселяє в наші душі надію і віру на краще майбутнє.

Переглядів: 149 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0