Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Квітень » 2 » Питання призначення субсидій
10:19
Питання призначення субсидій

? У квартирі пенсіонерки зареєстрований її син,який постійно працює в м.Київ (не за місцем реєстрації) і живе в орендованій квартирі разом із сім’єю. Вона звернулася за призначенням субсидії, але їй відмовили через відсутність засобів обліку води та газу. Чи правомірно це?

   Відповідь: Житлові субсидії призначаються відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 р. № 848 (у редакції постанови від 22.09.97 р. № 1050,далі-Положення), з урахуванням сукупного доходу і майнового стану сім’ї.

   Пунктом 7 Положення передбачено,що субсидія розраховується виходячи з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

   Відомості про число осіб, на яких нараховується плата за житлово-комунальні послуги, подають на запит управління соціального захисту населення організації,що надають житлово-комунальні послуги.

   Якщо обсяг споживання води, газу, електричної енергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидії сім’ям, у яких члени родини відсутні тривалий час (працюють або навчаються в іншому регіоні, перебувають на лікуванні чи в місцях позбавлення волі),призначаються виходячи з осіб, що фактично проживають, з урахуванням підтверджуючих  документів про тимчасову відсутність зареєстрованих осіб.

   За відсутності засобів обліку споживання послуг питання нарахування плати на осіб, які фактично проживають , вирішується з організаціями, що надають послуги.

   Відповідно до ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач має право на несплату вартості житлово-комунальних за період тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім’ї в разі відповідного документального оформлення.

 

Переглядів: 222 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0