Питання призначення субсидій - 2 Квітня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 02.12.2016, 22:07

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Квітень » 2 » Питання призначення субсидій
10:19
Питання призначення субсидій

? У квартирі пенсіонерки зареєстрований її син,який постійно працює в м.Київ (не за місцем реєстрації) і живе в орендованій квартирі разом із сім’єю. Вона звернулася за призначенням субсидії, але їй відмовили через відсутність засобів обліку води та газу. Чи правомірно це?

   Відповідь: Житлові субсидії призначаються відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 р. № 848 (у редакції постанови від 22.09.97 р. № 1050,далі-Положення), з урахуванням сукупного доходу і майнового стану сім’ї.

   Пунктом 7 Положення передбачено,що субсидія розраховується виходячи з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

   Відомості про число осіб, на яких нараховується плата за житлово-комунальні послуги, подають на запит управління соціального захисту населення організації,що надають житлово-комунальні послуги.

   Якщо обсяг споживання води, газу, електричної енергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидії сім’ям, у яких члени родини відсутні тривалий час (працюють або навчаються в іншому регіоні, перебувають на лікуванні чи в місцях позбавлення волі),призначаються виходячи з осіб, що фактично проживають, з урахуванням підтверджуючих  документів про тимчасову відсутність зареєстрованих осіб.

   За відсутності засобів обліку споживання послуг питання нарахування плати на осіб, які фактично проживають , вирішується з організаціями, що надають послуги.

   Відповідно до ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач має право на несплату вартості житлово-комунальних за період тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім’ї в разі відповідного документального оформлення.

 

Переглядів: 169 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання