Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Березень » 26 » Питання пенсійного забезпечення
14:29
Питання пенсійного забезпечення
? Чи мають право на підвищення до пенсії з 1 січня 2013 року відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (зі змінами, унесеними Законом України від 18 вересня 2012 року № 5279) удови померлих інвалідів Великої Вітчизняної війни, яким виповнилось 85 років?

    Згідно із Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (зі змінами, унесеними Законом № 5279), учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та інвалідам війни ІІ-ї й ІІІ-ї груп з-поміж учасників бойових дій під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше, установлено підвищення в розмірі, передбаченому в Законі для інвалідів війни І групи.
    Ці зміни на членів сімей померлих інвалідів війни та на учасників війни не поширюються.

?Чи зараховують період роботи в центрі медико-соціальної реабілітації дітей на посаді вихователя в стаж, який дає право на призначення пенсії за вислугу років?

    Згідно з пунктом 1 „Освіта” Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1993 року № 909 (зі змінами унесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2002 року № 1436), право на пенсію за вислугу років мають вихователі та логопеди в таких закладах охорони здоров’я: дитячих клініках, поліклініках, лікарнях, санаторіях, диспансерах, будинках дитини, дитячих відділеннях у лікарнях, санаторіях, диспансерах та установах для виконання покарань. Таким чином, вихователі й логопеди центрів медико-соціальної реабілітації дітей права на пенсію за вислугу років не мають.

Переглядів: 249 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0