Питання пенсійного забезпечення - 26 Березня 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Середа, 07.12.2016, 10:37

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Березень » 26 » Питання пенсійного забезпечення
14:29
Питання пенсійного забезпечення
? Чи мають право на підвищення до пенсії з 1 січня 2013 року відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (зі змінами, унесеними Законом України від 18 вересня 2012 року № 5279) удови померлих інвалідів Великої Вітчизняної війни, яким виповнилось 85 років?

    Згідно із Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (зі змінами, унесеними Законом № 5279), учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та інвалідам війни ІІ-ї й ІІІ-ї груп з-поміж учасників бойових дій під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше, установлено підвищення в розмірі, передбаченому в Законі для інвалідів війни І групи.
    Ці зміни на членів сімей померлих інвалідів війни та на учасників війни не поширюються.

?Чи зараховують період роботи в центрі медико-соціальної реабілітації дітей на посаді вихователя в стаж, який дає право на призначення пенсії за вислугу років?

    Згідно з пунктом 1 „Освіта” Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1993 року № 909 (зі змінами унесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2002 року № 1436), право на пенсію за вислугу років мають вихователі та логопеди в таких закладах охорони здоров’я: дитячих клініках, поліклініках, лікарнях, санаторіях, диспансерах, будинках дитини, дитячих відділеннях у лікарнях, санаторіях, диспансерах та установах для виконання покарань. Таким чином, вихователі й логопеди центрів медико-соціальної реабілітації дітей права на пенсію за вислугу років не мають.

Переглядів: 191 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання