Питання пенсійного забезпечення - 28 Січня 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 11.12.2016, 12:02

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Січень » 28 » Питання пенсійного забезпечення
17:02
Питання пенсійного забезпечення
?Я вдова військовослужбовця, чоловік помер 5 червня 2012 року. 19 червня 2012-го звернулася щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника на дитину, однак пенсію мені призначили з 1 липня 2012 року. Прошу пояснити, чому головне управління Пенсійного фонду України не призначило пенсію в разі втрати годувальника на дитину з дня смерті батька?
 
У статті 50 Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” визначено, що членам сімей померлих військовослужбовців, які мають право на пенсію за цим законом, а також пенсіонерів з-поміж них пенсію в разі втрати годувальника призначають із дня смерті годувальника, але не раніше як того дня, по який йому сплачено грошове забезпечення або пенсію.
Оскільки Вашому чоловіку грошове забезпечення за червень місяць було виплачено в повному обсязі, пенсію на дитину призначено з 1 липня 2012 року правомірно.

?18 квітня 2012 року після досягнення 60 років мені призначено пенсію згідно із Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Із 18 січня 2003 року і дотепер працюю на посаді держслужбовця. 18 січня стаж державної служби становитиме 10 років. Чи матиму я право на призначення пенсії за нормами Закону України „Про державну службу”?

Відповідно до статті 37 Закону України „Про державну службу”, право на пенсію держслужбовця мають, зокрема чоловіки 1952 року народження після досягнення 60-річного віку за наявності страхового стажу, потрібного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого в абзаці першому частини першої статті 28 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (для чоловіків – 35 років), зокрема стажу державної служби не менш як 10 років, які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах держслужбовців, а також особи, що мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад держслужбовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку.
За умови, що на час досягнення пенсійного віку Ви працюватимете на посаді держслужбовця, Ви матимете право на призначення пенсії відповідно до Закону України „Про державну службу”.

Переглядів: 185 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання