Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 23 » Питання пенсійного забезпечення
13:11
Питання пенсійного забезпечення

    Я працював у старательських артілях. У довідці про заробітну плату за період з 01.01.1992 по 31.12.1996 зарплату вказано однією сумою в грудні місяці кожного року. Чи можливо провести розрахунок пенсії за такою довідкою?
 
   Порядком визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії особам, що у період до запровадження обмеження максимального розміру заробітної плати (доходу), з якої сплачувались внески на державне соціальне страхування або збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, отримували заробітну плату (дохід) за результатами роботи, строк виконання якої перевищував календарний місяць, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2005 № 306 (далі – Порядок), передбачено, що особи, які працювали у старательських артілях, для обчислення пенсії із врахуванням заробітної плати (доходу), що виплачена за результатами роботи, строк виконання якої перевищував календарний місяць, надають довідку про заробітну плату (дохід) та трудову книжку.
   Механізм визначення заробітної плати передбачено пунктом 8 Порядку, а саме: заробітна плата, яка підлягає зарахуванню до суми заробітної плати для обчислення пенсії, визначається шляхом ділення суми заробітної плати, виплаченої за результатами роботи (за відповідний сезон), на кількість місяців виконання такої роботи, а саме: суму заробітку за грудень 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 року буде поділено на 12.

Переглядів: 90 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0