Питання пенсійного забезпечення - 3 Грудня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 11:54

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Грудень » 3 » Питання пенсійного забезпечення
08:44
Питання пенсійного забезпечення

   Я з 16.06.2009 по 28.07.2014 працювала вихователем у відділенні психіатрії клініки інституту охорони здоров’я дітей та підлітків АМН України. Чи зараховується вищезазначений період до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років?
 

   Пунктом “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення” та Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 № 909 (далі – Перелік), передбачено, що право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти та охорони здоров’я незалежно від віку за наявності спеціального стажу роботи 25 років в закладах освіти незалежно від форми власності або відомчої належності цих закладів.
   Розділом “Освіта” Переліку передбачено посаду вихователя в дитячих клініках.
Враховуючи зазначене, період роботи з 16.06.2009 по 28.07.2014 року на посаді вихователя у відділенні психіатрії клініки Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків АМН України можливо зарахувати до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років.

 

Переглядів: 95 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання