Питання пенсійного забезпечення - 7 Лютого 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Вівторок, 06.12.2016, 19:57

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Лютий » 7 » Питання пенсійного забезпечення
09:44
Питання пенсійного забезпечення
  ?Які документи необхідно надати в Пенсійний фонд для встановлення підвищення до пенсії як вдові померлого інваліда війни?
Згідно з Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, за документ, який засвідчує, що особі встановлено статус члена сім’ї загиблого відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, приймають завірені в установленому порядку копії відповідних посвідчень.
У Положенні про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 року № 302, передбачено, що „Посвідчення члена сім’ї загиблого” пенсіонерам, які отримують пенсії в органах Пенсійного фонду, видають органи праці та соціального захисту населення.
Отже, для встановлення до пенсії підвищення відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” Вам потрібно звернутися в управління Пенсійного фонду України за місцем проживання з оригіналом і копією посвідчення члена сім’ї загиблого та відповідною заявою.

?Чи зараховують до страхового стажу період отримання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами 2008 року?
    Згідно зі статтею 24 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, який набрав чинності 1 січня 2004 ролку, страховий стаж – період (термін), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі, що є не меншою за мінімальний страховий внесок.
У статті 11 зазначеного закону визначено коло осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному страхуванню.
Осіб, що отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, в зазначеній статті не вказано. Отже, до страхового стажу під час призначення Вам пенсії цей період не зараховано.

Переглядів: 179 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання