Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Січень » 16 » Питання пенсійного забезпечення
15:12
Питання пенсійного забезпечення
?10 грудня 2012 року я звернувся з приводу призначення щомісячного довічного грошового утримання відповідно до Закону України „Про судоустрій та статус суддів”, як суддя у відставці. Які документи, зокрема про заробітну плату, подають для призначення щомісячного довічного грошового утримання?

Документи, що потрібні для призначення щомісячного довічного грошового утримання, передбачено в Порядку подання документів для призначення і виплати щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці органами Пенсійного фонду України, затвердженому постановою правління Фонду № 3-1 від 25 січня 2008 року.
Відповідно до зазначеної постанови, для обчислення розміру щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці подають довідку про заробітну плату.

?Чи зараховують до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги відповідно до пункту 7 – 1 Прикінцевих положень Закону  України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, період роботи з 1 листопада 1976-го по 31 липня 1978 року на посаді медсестри облтубдиспансера?

У частині четвертій статті 24 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що періоди трудової діяльності та інші періоди, які враховували до стажу роботи для призначення пенсії до 1 січня 2004 року, зараховують до страхового стажу в порядку й на умовах, передбачених у законодавстві, що діяло раніше, окрім випадків, визначених у цьому законі.
Таким чином, період роботи з 1 листопада 1976-го по 31 липня 1978 року на посаді медсестри обласного тубдиспансера зараховують до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги відповідно до пункту 7-1 Прикінцевих положень Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”

Переглядів: 311 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0