Питання пенсійного забезпечення - 16 Січня 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Субота, 03.12.2016, 21:41

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Січень » 16 » Питання пенсійного забезпечення
15:12
Питання пенсійного забезпечення
?10 грудня 2012 року я звернувся з приводу призначення щомісячного довічного грошового утримання відповідно до Закону України „Про судоустрій та статус суддів”, як суддя у відставці. Які документи, зокрема про заробітну плату, подають для призначення щомісячного довічного грошового утримання?

Документи, що потрібні для призначення щомісячного довічного грошового утримання, передбачено в Порядку подання документів для призначення і виплати щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці органами Пенсійного фонду України, затвердженому постановою правління Фонду № 3-1 від 25 січня 2008 року.
Відповідно до зазначеної постанови, для обчислення розміру щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці подають довідку про заробітну плату.

?Чи зараховують до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги відповідно до пункту 7 – 1 Прикінцевих положень Закону  України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, період роботи з 1 листопада 1976-го по 31 липня 1978 року на посаді медсестри облтубдиспансера?

У частині четвертій статті 24 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що періоди трудової діяльності та інші періоди, які враховували до стажу роботи для призначення пенсії до 1 січня 2004 року, зараховують до страхового стажу в порядку й на умовах, передбачених у законодавстві, що діяло раніше, окрім випадків, визначених у цьому законі.
Таким чином, період роботи з 1 листопада 1976-го по 31 липня 1978 року на посаді медсестри обласного тубдиспансера зараховують до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги відповідно до пункту 7-1 Прикінцевих положень Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”

Переглядів: 253 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання