Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Квітень » 5 » ПИТАННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
11:08
ПИТАННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
?Чи потрібна довідка, що підтверджує спеціальний стаж роботи
 в інфекційних, психіатричних закладах


Відповідно до статті 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення" робота, зокрема, в інфекційних, психіатричних закладах зараховується до стажу роботи у подвійному розмірі. Чи потрібно надавати додаткову довідку для молодшого медичного персоналу?
 
Відповідно до статті 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення" робота, зокрема, в інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров'я, у реанімаційних відділеннях закладів охорони здоров'я, а також у психіатричних закладах охорони здоров'я зараховується до стажу роботи у подвійному розмірі.
Зазначена стаття не містить переліку посад, тому право на пільгове обчислення стажу мають працівники цих закладів, незалежно від займаних посад.
При визначенні права на обчислення стажу роботи в подвійному розмірі відповідно до цієї статті вирішується питання щодо віднесення установи (відділення), де працює особа, до закладів (відділень) охорони здоров’я, зазначених у ній.
Якщо за записами у трудовій книжці заклад охорони здоров’я, де працює особа, належить до закладів (відділень) охорони здоров’я, зазначених у статті 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення", такі періоди роботи працівників у цих закладах до 01.01.2004 року зараховуються до стажу роботи у подвійному розмірі, незалежно від займаних посад, без надання уточнюючих довідок.
Переглядів: 371 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0