ПІЛЬГИ ЗА РОБОТУ НА КОМП'ЮТЕРІ - 16 Вересня 2011 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Субота, 03.12.2016, 21:39

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Вересень » 16 » ПІЛЬГИ ЗА РОБОТУ НА КОМП'ЮТЕРІ
09:26
ПІЛЬГИ ЗА РОБОТУ НА КОМП'ЮТЕРІ
Чи мають право фахівці ( бухгалтер, інженер, економіст тощо ), зайняті виконанням покладених на них обов’язків з використанням комп’ютера, одержувати додаткову щорічну відпустку та безкоштовне молоко?
За умови дотримання вимог Державних санітарних норм і правил роботи з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин  та Правил охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин  робота на комп’ютері не належить до категорії шкідливих і важких.
   Проте працівникам ( бухгалтерам, економістам, програмістам, іншим фахівцям ), які працюють на комп’ютерах надається додаткова відпустка за особливий характер праці тривалістю до 4-х календарних днів згідно з підрозділом «Інші види виробництв» розділу ХХIІ «Загальні професії за всіма галузями господарства» Списку виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.97 р. № 1290. Статтею 8 Закону України «Про відпустки» передбачено, що конкретна тривалість таких відпусток установлюється колективним або трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.
   Отримання безкоштовного молока або інших рівноцінних харчових продуктів працівниками, робота яких пов’язана з використанням персонального комп’ютера, чинним законодавством не передбачено. Водночас згідно зі ст.7 Закону України «Про охорону праці» роботодавець може за власні кошти додатково за колективним договором встановлювати працівникові пільги і компенсації, не передбачені законодавством.


Переглядів: 1336 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання