Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Червень » 21 » Підвищується грошова допомога
16:55
Підвищується грошова допомога
Підвищується грошова допомога особам,
які здійснюють догляд за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу

Однією із соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича є підвищення грошової допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу.

З 17 червня  2012 р. набрав чинності Закон України "Про внесення зміни до статті 5 Закону України ”Про психіатричну допомогу” , який передбачає, що розмір грошової допомоги особі, яка зареєстрована або постійно проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, – на догляд за ним, розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше ніж мінімальна заробітна плата.

Для отримання грошової допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу  до управління праці та соціального захисту населення необхідно подати такі документи:

- заява;

- документ, що посвідчує особу(паспорт та ідентифікаційний код);

- довідка про склад сім’ї із зазначенням прізвищ, імен та по батькові, родинних зв’язків членів сім’ї;

- довідки про доходи кожного члена сім”ї;

- висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності сторонньго догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу;
Прийом громадян в управлінні здійснюється по талонам-направленням, які видає інформатор-координатор, щоденно без перерви на обід.
За додатковою інформацією необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Глухів, вул. Курлука, 1/3, відділ соціальних виплат, кабінет № 12, тел. 7-05-13 (інформатор-координатор).

Переглядів: 334 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0