Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Лютий » 1 » Підсумки спостережної комісії
17:59
Підсумки спостережної комісії
   26 січня 2012 року на засіданні спостережної комісії підведено підсумки роботи за 2011 рік.
   За минулий рік до спостережної комісії звернулось 12 осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Здійснюється робота по сприянню в оформленні документів, необхідних для працевлаштування, розв’язання соціальних проблем (звільнені отримують соціальну допомогу, їм призначається субсидія). Протягом 2011 року до служби зайнятості звернулось 9 осіб даної категорії, працевлаштовано 2 особи на заброньовані місця, в тимчасових оплачуваних громадских роботах приймало участь 2 особи.
   Забезпечується соціальний супровід молодих людей, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, визначаються основні проблеми, надаються різні види допомоги (отримання одягу від ТОВ „Червоний хрест”, влаштування на стаціонарне лікування, відновлення документів). Здійснюється сприяння соціальній адаптації наркозалежних осіб, які звільнились з місць позбавлення волі (проведення медичних обстежень з метою виявлення інфекційних захворювань та  лікування).
   Кримов О.А. доповів про роботу дільничних інспекторів міліції СДІМ Глухівського МВ з особами, що повернулись з місць позбавлення волі. В звітному періоді був встановлений адміністративний нагляд у відношенні 13 раніше засуджених. За порушення правил адміннагляду у 2011 році за ст. 395 КК України порушено 2 кримінальні справи. Спільно з Глухівським МВ КВІ УДДУПВП у Сумській області вживаються заходи щодо соціального влаштування підлітків, звільнених з виховно-трудових колоній та спеціальних навчально-виховних закладів.
   Членами спостережної комісії оцінено роботу, як задовільну та затверджено план роботи комісії на І півріччя 2012 року.

Переглядів: 581 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0