Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Лютий » 13 » Підсумки роботи відділення територіального центру
10:42
Підсумки роботи відділення територіального центру

Підсумки роботи відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради

   Державна політика у сфері соціального захисту населення немислима без опіки над найбільш незахищеними категоріями громадян – ветеранами війни та праці, інвалідами, самотніми людьми похилого віку.

   Завдання, що нині стоять перед соціальною сферою, ніколи не були легкими, бо це передусім, передбачає служіння людям, захист їхніх прав та інтересів.

   Зігріти людину увагою, підтримати добрим словом, вселити надію, надати, по можливості, соціально-побутову, медичну, матеріальну допомогу – ось одне з головних завдань працівників територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради.

   Якими ж бувають вдячними старенькі бабусі та дідусі, інваліди за конкретну матеріальну допомогу - за той же кілограм цукру, борошна, круп, макаронних виробів та дві банки консервів, олію. Що вже сказати про одяг та речі, інвалідний візок чи милиці, навіть якщо вони були у вжитку, наданні грошової допомоги на придбання ліків чи ремонт оселі. Забезпечує цю роботу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Працівники відділення проводять обстеження матеріально-побутових умов проживання непрацездатних громадян, визначаючи потребу в одержанні грошової та різних видів безкоштовної натуральної допомоги.

   Відділення організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги постійно займається виявленням громадян, які потребують натуральної допомоги  і забезпечує їх одягом , взуттям та  продуктами харчування , надає допомогу в завезенні палива, а також комплекс господарських послуг (розпилювання і рубка дров, косіння трави, заміна замків, ремонт парканів, ремонт підлоги, ремонт вікон,  врізання замків).

   За 2014рік відділенням обслужені 657 осіб на суму 88,3тис. грн.: із них продуктами харчування  – 453особи( на суму 15, 9 тис. грн.),  промисловими товарами – 242 особа ( на суму 69,2 тис. грн.), проведений поточний ремонт житла, рубка дров – 130 пенсіонерам,  надано допомогу 23 пенсіонерам в  завезенні палива. Відділення співпрацює з підприємцями та організаціями міста, які надають благодійну допомогу продуктами харчування та промисловими товарами.

   До Великодня роздано 465 пасхальних кексів, до Дня партизанської слави надано 4 продуктові набори на суму 348,00 грн.

   До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана надані продуктові набори 51 чол. на суму 1,7 тис. грн., та миючі засоби – 15чол. на суму 500 грн.

   До дня інваліда надано 70 продуктових наборів на 2,5тис. грн.та миючі засоби-20 чол. на суму  630 грн.  При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги створений і діє пункт прокату технічних засобів реабілітації.

Станом на 01.01.2015 року в пункті прокату технічних засобів реабілітації знаходиться 59 засобів реабілітації: 12 інвалідних візків, 9 ходунків, 26 палиць, 6 милиць, 2 судно велике, 2 судно мале, 1 стоік, 1 стійка-парта. За 2014 рік реабілітаційні засоби отримали 47 осіб.

   Постійно проводиться робота по залученню спонсорської допомоги від установ та організацій міста, сільськогосподарських підприємств, приватних підприємств міста.

Переглядів: 272 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0