Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Січень » 26 » Підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування населення за 2014 рік.
16:26
Підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування населення за 2014 рік.

   Підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування населення за 2014 рік.
   Відділення соціальної допомоги вдома надає одиноким непрацездатним громадянам біля 40 видів соціально-побутових послуг купівля і доставка продовольчих і промислових товарів, виконання повсякденних послуг (підготування продуктів для приготування їжі, миття овочів, фруктів і посуду, винесення сміття та ін.), приготування їжі, годування (для ліжково-хворих), прання білизни, прасування білизни, дрібний ремонт одягу,заміна постільної і натільної білизни, прибирання житла тощо.
   40 соціальних робітників обслуговував 485 одиноких та одиноко проживаючих непрацездатних громадянина. На надомному обслуговуванні знаходилося 223 ветерани війни, 85 інвалідів загального захворювання, 214 ветеранів праці, 184 дітини війни. За категоріями серед них: 203 особи у віці старше  80 років, 475 громадян   зі значно зниженою  та 18 – V групою рухової активності.
   Відповідно до затверджених графіків роботи соціальні робітники відвідували своїх підопічних 3-5 разів на тиждень та надавали їм послуги відповідно до укладених договорів. За 2014 рік було прийнято на обслуговування 65 громадян, знято з обслуговування з різних причин – 87 осіб.
   Для громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують сторонньої допомоги, не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і мають рідних, які повинні забезпечувати їм догляд надаються платні соціальні послуги.
   Тарифи на платні соціальні послуги затверджені рішенням виконавчого комітету Глухівської міської ради №203 від 18.09.2014 року. Платні соціально-побутові  послуги отримали 37 осіб.
   Здійснюється постійний контроль за діяльністю соціальних робітників згідно затвердженого графіку,  аналіз перевірки дільниць постійно робиться на виробничих нарадах соціальних робітників.  Організовано навчання соціальних робітників та соціальних працівників з питань пенсійного законодавства, соціального захисту населення. 
   За минулий рік керівництвом територіального центру перевірено всі  дільниці соціальних робітників щодо якості надання соціальних  послуг. В ході перевірок всі зауваження, які надійшли від обслуговуваних, вирішені в робочому порядку. 
   Для покращення якості надання соціальних послуг 24 соціальні робітники забезпечені велосипедами, які придбані за кошти плати за послуги.
   Щомісячно з соціальними робітниками відділення проводились семінари-навчання. За 2014 рік проведено 12 занять. Семінари - навчання проводяться у співпраці з фахівцями пенсійного фонду, управління соціального захисту, медичних закладів.
   У 2014 році  людям похилого віку та інвалідам  оформлено 57 субсидій на тверде паливо і скраплений газ та субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 279 особам  .
   У вересні місяці проведено акцію «Подбай про одинокого сусіда»  по збору картоплі та овочів. Всіх потребуючих забезпечено картоплею та овочами ( 63ос.).

Переглядів: 218 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0