Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Серпень » 14 » Підготовка до осінньо-зимового періоду
08:48
Підготовка до осінньо-зимового періоду

   Надворі серпень місяць, останній місяць літа, проте щоднини нам дошкуляє спека, бо літо, здається, і не збирається здавати свої повноваження осені.  Так, нинішнє літо створило всі умови для гарного відпочинку. Проте працівники тер центру готуються до осінньо-зимового періоду . 
Ще в червні місяці директором терцентру був розроблений та затверджений «План заходів щодо підготовки до роботи територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради  в осінньо-зимовий період  2015-2016 років». 
   У терцентрі створено постійно діючу бригаду для ліквідації нестандартних та аварійних ситуацій. Встановлено контроль за економним використанням енергоресурсів, води та витрат на послуги зв’язку. Активізується робота щодо поповнення банків одягу , взуття для бездомних громадян.
Взята під контроль робота по забезпеченню паливом пенсіонерів, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування населення. У 2015 році  забезпечено дровами 28 чоловік. 
   На виробничих нарадах соціальних робітників  розглядаються питання можливості проведення поточного ремонту житла, проведення  утеплення вікон та дверей в помешканнях одиноких непрацездатних громадян. На 15.08.2015 зроблено поточний ремонт житла 55 підопічним.

Переглядів: 258 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0