Переваги легальних трудових відносин та негативних наслідків виплати "тіньової" заробітної плати - 20 Листопада 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Вівторок, 06.12.2016, 19:55

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Листопад » 20 » Переваги легальних трудових відносин та негативних наслідків виплати "тіньової" заробітної плати
13:18
Переваги легальних трудових відносин та негативних наслідків виплати "тіньової" заробітної плати

Виплата заробітної плати згідно діючого законодавства – наявний резерв для зростання надходжень до місцевих бюджетів

   Виплата заробітної плати нижче встановленого рівня є порушенням трудового законодавства. Складання трудової угоди з роботодавцем передбачено в письмовій формі, у якій визначаються умови оплати праці, розмір заробітної плати та інше. Виконуючи роботу без трудової угоди, найманий працівник позбавляється права на соціальне та пенсійне страхування.

   Заробітна плата в «конвертах» не тільки порушує права найманого робітника, але й приносить збиток державі, шкодить її соціальній та фінансовій стабільності. До того ж, вона позбавляє людину соціальної захищеності: старих людей пенсій, хворих - лікарняних, а безробітних - грошової допомоги.

   Людина, яка погоджується працювати без належного оформлення трудової угоди, фактично є безправною. Роботодавець по відношенню до неї нехтує своїми обов’язками щодо забезпечення законних соціальних гарантій працівникам – може звільнити її без пояснення причин, змушувати працювати понаднормово, як правило таким робітникам не надаються щорічні оплачувані відпустки. Переваги отримання легальних доходів очевидні. Суспільство негативно ставиться до виплати заробітної плати в «конвертах», веденню подвійної бухгалтерії. Недоотримані місцевими бюджетами суми податку з доходів найманих працівників не дають змогу в повному обсязі та своєчасно виплачувати пенсії, заробітну плату, фінансувати дошкільні та учбові заклади, здійснювати підтримку малозабезпечених верств населення.

 

Переглядів: 99 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання