Пенсійне забезпечення. Запитання — відповіді. - 9 Жовтня 2012 - УСЗН Глухівської міської ради
     Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Жовтень » 9 » Пенсійне забезпечення. Запитання — відповіді.
09:20
Пенсійне забезпечення. Запитання — відповіді.
? Чи будуть зараховані до заробітної плати під час обчислення
пенсії державним службовцям суми індексації заробітної плати?


   Заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок (стаття 33 Закону України „Про державну службу”).
Відповідно до статті 1 Закону України „Про індексацію грошових доходів населення” індексація грошових доходів населення – це встановлений законами та іншими нормативно – правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодувати подорожчання споживчих товарів і послуг.
   Зазначене підвищення не передбачено у статті 33 Закону України „Про державну службу” як складова заробітної плати державного службовця, тому індексацію грошових доходів населення не враховують під час обчислення пенсії відповідно до статті 37 цього закону.

? Чи маю я право на призначення пенсії у зв’язку із втратою годувальника за померлого чоловіка, якщо ми з ним проживаємо однією сім’єю, але не перебували у шлюбі?

    Відповідно до статті 36 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон) пенсію у зв’язку із втратою годувальника призначають непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні.
   До категорії непрацездатних членів сім’ї віднесено, зокрема, батька, матір, дружину, чоловіка, якщо вони є інвалідами або досягли пенсійного віку, передбаченого в статті 26 Закону.
   У Законі не передбачено надання права на призначення пенсії у зв’язку із втратою годувальника особам, які проживали однією сім’єю, але не перебували в шлюбі.

Переглядів: 269 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0