Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Травень » 5 » Пенсійне забезпечення. Запитання і відповіді.
11:50
Пенсійне забезпечення. Запитання і відповіді.

   Маю стаж роботи на посаді, віднесеної до відповідних категорій посад державних службовців, понад 20 років та страховий стаж понад 40 років. 12 травня 2014 року досягаю віку, який дає право на призначення пенсії відповідно до Закону України “Про державну службу”. В якому розмірі мені буде призначено пенсію державного службовця?

   27 березня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”, яким з 1 травня 2014 року внесено зміни, зокрема, до статті 37 Закону України “Про державну службу”.

   Так, починаючи з 1 травня 2014 року, пенсія державним службовцям призначатиметься в розмірі 70 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - у розмірі 70 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

   Враховуючи те, що право на пенсію державного службовця Ви набудете після 1 травня 2014 року, пенсія призначатиметься в розмірі 70 відсотків від заробітної плати.

 

Переглядів: 224 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0