Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Квітень » 28 » Пенсійне забезпечення. Запитання і відповіді.
10:53
Пенсійне забезпечення. Запитання і відповіді.

Я працюю в професійно-технічному ліцеї на посаді майстра по водінню автомобіля з 1977 р. до сьогодні. Чи маю я право на пенсію за вислугу років?

   Відповідно до пункту “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти за наявності спеціального стажу роботи 25 років за переліком, що затверджується у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України, незалежно від віку.

   Перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 № 909 (із змінами).

   Зазначеним Переліком передбачено, що право на пенсію за вислугу років дає робота в професійно-технічних навчальних закладах на таких посадах: директори, їх заступники з навчально-виховної (навчальної, виховної, навчально-виробничої) роботи, старші майстри виробничого навчання, майстри виробничого навчання, викладачі, педагоги професійного навчання, практичні психологи, соціальні педагоги, керівники гуртків, секцій, студій та інших форм гурткової роботи.

Переглядів: 200 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0