Пенсійне забезпечення. Запитання і відповіді. - 27 Березня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 11:54

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Березень » 27 » Пенсійне забезпечення. Запитання і відповіді.
12:48
Пенсійне забезпечення. Запитання і відповіді.

? Чи підлягає перерахунку мінімальна пенсійна виплата у зв'язку з втратою годувальника у зв’язку із зміною з 1 грудня 2013 року розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та який її розмір?
 
   Постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. № 265 установлено, що у разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат у зв’язку з втратою годувальника (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною та щомісячної доплати до пенсії у зв'язку з втратою годувальника членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання) не досягає на одного непрацездатного члена сім'ї - 100 відсотків, на двох - 120 відсотків, на трьох і більше - 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність, таким особам надається щомісячна державна адресна допомога до пенсії у сумі, якої не вистачає до зазначених розмірів.
   Тому, у зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з грудня 2013 року пенсія у зв'язку з втратою годувальника не може бути менша: на одного непрацездатного члена сім'ї – 949 грн., на двох - 1138,80 грн., на трьох і більше – 1423,50 грн.

Переглядів: 119 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання