Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Квітень » 6 » Пенсії підвищаться у зв’язку із зростанням середньомісячної зарплати
13:32
Пенсії підвищаться у зв’язку із зростанням середньомісячної зарплати
26 березня 2012 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про підвищення розміру пенсій деяким категоріям громадян у зв’язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника».
Як відомо, Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено щорічне підвищення трудових пенсій у зв’язку із зростанням середньомісячної заробітної плати в Україні порівняно з попереднім роком. Зокрема, визначено, що  пенсії підвищуються на коефіцієнт, який дорівнює не менше ніж 20% темпів зростання заробітної плати в Україні.
Згідно з прийнятим Урядом рішенням, з 1 березня 2012 року розміри пенсій, що призначені згідно  із законами України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», підвищуються на  3,52 %, що відповідає  20% темпу зростання середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні.
Перерахунку підлягають пенсії, розмір яких протягом року зріс менш               як на    3,52 %.
Право на підвищення пенсії матимуть  близько  5 млн. осіб, розмір пенсії яких зросте  у середньому на 45 гривень.
Перерахунок пенсії буде проведено органами Пенсійного фонду України в автоматизованому режимі. Враховуючи це, у пенсіонерів немає необхідності звертатися до органів Пенсійного фонду індивідуально за проведенням такого перерахунку.
Виплату пенсії з урахуванням встановленого підвищення буде проведено в квітні місяці з доплатою різниці з 1 березня 2012 року.

Переглядів: 375 | Додав: Falcon | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0