Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Березень » 14 » Пенсія по втраті годувальника
12:10
Пенсія по втраті годувальника
?Запитання-відповідь
У січні 2012 року дитині, яка отримує пенсію у зв’язку з втратою годувальника, виповниться 18 років. Чи виплачуватиметься їй пенсія і надалі?
 
Відповідно до ст. 36 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (в редакції, чинній на час призначення пенсії), право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника мають діти померлого годувальника, які не досягли 18 років або старші цього віку, якщо вони стали інвалідами до досягнення 18 років.
Діти, які навчаються за денною формою навчання в загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах, мають право на такий вид пенсії до закінчення навчання у навчальних закладах, але не довше як до досягнення ними 23 років.
Згідно із Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", для призначення (продовження виплати) пенсії в разі втрати годувальника, дитині, яка досягла 18 років, потрібно надати довідку навчального закладу про те, що вона навчається за денною формою навчання.
 
Переглядів: 937 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0