Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Серпень » 21 » Оголошення
07:48
Оголошення

   Управлінням  соціального захисту населення  Глухівської міської ради завершується перерахунок пільги згідно постанови Кабінету Міністрів України    «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» від 4 червня 2015 року № 389. 
    Нагадуємо, що пільговики, до сукупного доходу сім’ї яких входять доходи, а саме заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, доходи від підприємницької діяльності (крім пенсії та соціальної допомоги), або до складу сім’ї яких входять працездатні особи, подають до управління соціального захисту населення (вул. Курлука, 1/3 каб. № 10) декларацію про доходи сім’ї пільговика, (крім доходів від отримання пенсії та соціальної допомоги) за шість місяців, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.
   У зв’язку з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №389 (постанова Кабінету Міністрів України від 12.07.2017  №498) якою визначено, що у разі зміни величини сукупного доходу сім’ї пільговика і сім’я якого складається лише з непрацездатних осіб, та має право на податкову соціальну пільгу, управління соціального захисту населення самостійно, без звернення пільговика до управління визначає право на отримання пільги.

Начальник управління
соціального захисту населення 
Глухівської міської ради І.І.Бурнос 

Переглядів: 47 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0