Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Грудень » 30 » Оцінка якості соціальних послуг
15:57
Оцінка якості соціальних послуг

      

З метою зовнішнього моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, що надаються Глухівським міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів в управлінні соціального захисту населення Гфухівської міської ради  була створена комісія та затверджений її склад. До комісії увійшли заступник начальника управління, директор реабілітаційного центру , педагогічні, медичні працівники центру , а також  батьки дітей-інвалідів та інвалідів, які отримують реабілітаційні послуги.  На виконання наказу Мінсоцполітики України від 27.12.2013 року №904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг»   був розроблений опитувальник та проведене анкетування серед батьків і законних представників дітей-інвалідів та інвалідів  протягом  2015  року.
   22 грудня 2015 року у приміщенні реабілітаційного центру проведене засідання вищезгаданої комісії де  опрацьовано 106 опитувальник. За період проведення оцінки скарг не зареєстровано, але надійшло 6 зауважень та пропозицій, що становить 6 % від загальної кількості опитувальників.  На початку 2015 року працівниками центру виготовлена книга відгуків та пропозицій  . Протягом року до книги занесені 14 подяк , а також   28 подяк занесені до опитувальників що становить 40 % від загальної кількості отримувачів послуг. 
   За узагальненими  результатами якість реабілітаційних послуг отримує оцінку «добре». Враховуючи пропозиції та зауваження батьків був  розроблений план на 2016 рік по розширенню реабілітаційних послуг та покращенню їх якості. 

 

Переглядів: 153 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0