Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Серпень » 18 » Обери здоров’я – обери життя
07:31
Обери здоров’я – обери життя

  

   17 серпня 2017 року на базі територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради відбувся захід для молоді  «Обери здоров’я – обери життя». До заходу було залучено Сумську громадську організацію СБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», представників з Глухівського міськрайонного сектору з питань пробації та фахівців відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення.
   На початку заходу було проведено знайомство з кожним учасником, який представив себе та свої цінності життя. Далі розмова йшла про здоровий спосіб життя та його наслідки. Більш детально зупинилися на інфекційних захворюваннях, які передаються статевим шляхом. Трохи поговорили про кожне захворювання окремо, перерахували симптоми та наслідки, поговорили про існуючі методи контрацепції, правила їх застосування та зупинилися на актуальності цих питань.
   В кінці зустрічі були роздані буклети про здоровий спосіб життя та засоби контрацепції. Зробили висновок, що треба самостійно дбати про своє здоров’я, не соромитися звертатися за допомогою, якщо є в цьому потреба. А найголовніше слідкувати за собою, своїм способом життя і допомагати оточуючим. 

Переглядів: 54 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0