Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Лютий » 3 » Обережно! Наркотики!
15:44
Обережно! Наркотики!

      Наркоманія – одна з глобальних суспільних проблем в Україні, породжена моральною кризою сучасної культури і втратою цінностей та сенсу життя. Щорічно близько 150 тис. молодих людей стають наркоманами, а наркозалежність поступово «молодшає», середній вік людей, які вживають наркотики, знижується. 97% наркоманів вперше спробували наркотики у віці з 12 до 19 років. Третя частина всіх злочинів пов’язана з незаконним обігом наркотиків, а більше половини засуджених – наркомани. Близько 120 тис. людей щорічно помирають від наркоманії та її наслідків (329 осіб на добу). Лише 2% наркоманів виліковуються, інші 98% – помирають.

   З огляду на таку страшну статистику, 19 січня, 02 та 03 лютого  головним спеціалістом Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Разіною Т.В. та інспектором Глухівського відділу поліції Демченко Х.О. для учнів ЗОШ№1, ЗОШ№3, ЗОШ№6, проведено захід «Обережно! Наркотики!». В рамках цього заходу Разіна Т.В.  провела тренінг, в ході якого учні отримали знання про наркоманію як страшну і небезпечну хворобу, основні наркотичні речовини, їх шкідливий вплив на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності. Демченко Х.О. розповіла дітям про відповідальність за  збереження, вживання та розповсюдження наркотичних речовин.

   Наприкінці заходу учні зробили висновки для себе стосовно негативного впливу наркотиків та залежності від них. Також одержали буклети про небезпеку вживання наркотиків та напрямки роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді .

         Директор ГМЦСССДМ Бавикіна Віталіна

 

Переглядів: 157 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0