Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2018 » Січень » 2 » Новорічний ранок
09:49
Новорічний ранок

   Щоб подарувати дитині шквал позитивних емоцій, потрібні не тільки яскраві вбрання, Дід Мороз, Снігуронька та ялинка, а також новорічна казка, героями якої не будуть зайчики, ведмедики, сніжинки та феї, а самі діти.  
      Педагоги Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів намагались зробити так, щоб це  свято запам’яталось  вихованцям центру реабілітації , як самий найкращий день в їхньому житті.  Саме з новим роком пов'язано стільки казкових чудес та перетворень, що діти  пам'ятають його все життя. Новорічний клопіт не проходить повз дітей.
      28 грудня  в своєму центрі діти чекали   «Новорічної казки»,   хороводів та Діда Мороза з подарунками. А що потрібно зробити, щоб отримати подарунок від Діда Мороза? Необхідно  - «  розказати йому новорічний вірш, заспівати пісню, станцювати».  Вихованці центру довго готувалися до   свята, вчили вірші, пісні, танці. Тому сміливо показували, як вони підготувалися до зустрічі з Дідом Морозом, Снігуронькою.  Але ось  біда, зла  Баба Яга    вкрала подарунки, тому дітям прийшлось попрацювати , щоб допомогти улюбленим персонажам повернути їх. Діти, що беруть участь у святі, поринають в світ казок, неочікуваних пригод, пісень, хороводів, танців.  
   Для працівників реабілітаційного центру найкращий подарунок до Нового року - це побачити щасливі очі вихованців та вдячних батьків. Свято  пройшло чудово.  
   На протязі свята діти отримували солодкі призи від ТОВ «Велетень» та новорічні подарунки від міського голови Мішеля Терещенко.  
   Від імені батьків та працівників реабілітаційного центру  висловлюємо щиру вдячність за надання новорічних подарунків вихованцям центру Мішелю Терещенко , міському голові , ТОВ «Велетень», а також  особисто Надії Вайло і Віктору Капилову. 

Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
                                                                        соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 18 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0