Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 29 » Новорічна казка
10:23
Новорічна казка

 

   Щоб подарувати дитині шквал позитивних емоцій, потрібні не тільки яскраві вбрання, Дід Мороз, Снігуронька і ялинка, а так само новорічна казка, героями якої будуть не зайчики, ведмедики, сніжинки і феї, а самі діти.      
   Працівники та вихованці художньо-естетичного відділу міського центру позашкільної освіти   постаралися зробити так, щоб це свято запам'яталося вихованцям Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, як найкращий день. Адже з новим роком пов'язано стільки казкових чудес і перетворень, що діти запам'ятовують його все життя. Новорічна суєта не проходить повз дітей. 
   28 грудня  в художньо-естетичному відділі міського  центру позашкільної освіти хлопців та дівчат чекав новорічний ранок - гарна ялинка, хоровод, Снігуронька і Дід Мороз з подарунками. А що потрібно зробити, щоб отримати подарунок від Діда Мороза? Цілком вірно - «слід розповісти йому новорічний вірш, заспівати пісню, станцювати». Вихованці центру довго готувалися до цього торжества, вчили вірші, пісні, танці. Тому сміливо показували, як вони підготувалися до зустрічі з Дідом Морозом, Снігуронькою. Але от біда, зла Баба Яга  вкрала подарунки, тому дітям довелося потрудитися, щоб допомогти улюбленим персонажам повернути їх. 
   Діти, які брали участь у святі, занурилися у світ казки, несподіваних пригод, пісень, хороводів, танців.   А для педагогів та артистів  найкращий подарунок до Нового року - це бачити щасливі очі вихованців реабілітаційного центру та вдячних батьків.  
Наприкінці свята всі діти отримали солодощі від  Діда Мороза , які придбали за власний кошт студенти Глухівського медичного училища .    
   Свято пройшло чудово. Хочеться висловити подяку Наталії Сергійчик методисту художньо-естетичного відділу міського центру позашкільної освіти, Олександру Ланіну звукооператору,  Анні Антосовій керівнику театрального гуртка «Планета мрій» , Надії Матющенко керівнику хореографічного гуртка «Радість», Анні Цибіній керівнику вокального гуртка "Сузір’я", Оксані Бакликовій керівнику вокального гуртка «Росток» , активу учнівського самоврядування художньо-естетичного відділу, заступнику директора медичного училища з виховної роботи Олені Шендриковій, небайдужим студентам Глухівського медичного училища та Глухівського державного педагогічного університету.
   Велике Вам спасибі! !!


Тамара Ярина , директор Глухівського
міського центру  соціальної реабілітації
дітей-інвалідів 

Переглядів: 208 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0