Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Лютий » 21 » НОВИНИ З УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ «АКТИВНЕ ДОВГОЛІТТЯ»
10:19
НОВИНИ З УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ «АКТИВНЕ ДОВГОЛІТТЯ»
ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВОЇ АДАПТАЦІЇ                 
   Старше покоління повинно не відставати, а йти в ногу з іншими поколіннями. В цьому віці дуже важливо мати знання духовні, та психологічні. Одне із занять на факультеті було присвячено темі «Старше покоління – золотий фонд родини та суспільства», де порушувались питання  такі, як система цінностей, постановка цілей та задач, знання своїх можливостей та вміння їх розкривати.

 ФАКУЛЬТЕТ «ЛІТЕРАТУРА ТА МИСТЕЦТВО»
   Цього разу пенсіонери познайомились з спецпроектом Юрія Макарова. Він представляє собою  4-серійний документальний фільм, який присвячений життю Великого Кобзаря. В ньому розкриті невідомі деталі з біографії автора. Це була заочна екскурсія на батьківщину Шевченка та перегляд 1 серії фільму «Мій Шевченко». Після перегляду відбулось обговорення.

У КЛУБІ «БЕРЕГИНЯ»
   Для учасників клубу «Берегиня» проведено заняття «Вірші терапія» після занять вишивкою. Це метод, який знімає напруження, несе з собою заряд енергії та дарує спокій. Присутні прослухали улюблені вірші К. Симонова.

    ФАКУЛЬТЕТ « ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ» 
   Тиждень розпочався з бесіди «Догляд за шкірою взимку». У спортивній залі займалися 9 груп Здоров’я.  Масажний кабінет відвідало 7 пенсіонерів.
                               
         КРАЄЗНАВЧИЙ ФАКУЛЬТЕТ
   Для студентів факультету було проведено інформаційний дайджест присвячений 210 роковинам з дня народження М.А.Маркевича уродженця с. Дунаєць Глухівського району. Присутні познайомились з його багатогранною біографією як історика, етнографа, архівіста, фольклориста,поета, перекладача, музиканта і композитора, родовід якого бере початок з вищої гетьманської адміністрації. 17-18 ст. Цікавим було знайомство з його збірником «Звичаї, повір’я, кухня  та напої малоросіян».Саме цей збірник дає змогу познайомитись з звичаями та кулінарними рецептами , якими користувались  багато століть в нашій місцевості  .
        
                                                             ЦІКАВА ЗУСТРІЧ
   Цього разу студенти Університету  третього віку « Активне довголіття» відвідали унікальний музей, який виконує  навчальні функції, забезпечує проведення занять зі студентами, надає консультації – це Музей Природи факультету природничих та фізико-математичних дисциплін Глухівського педагогічного університету ім.О. Довженка. Екскурсію провела викладач кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін університету  Кмець А.М.
          Завдяки їй ми змогли відвідати кожну музейну кімнату, почути цікаву розповідь про різних видів тварин, коралів, молюсків, комах, птахів.
        Цікавим було познайомитись з фотовиставками викладачів Сугоняко О.І. та Хлонь Н.В , які зуміли передати через фотографію свою любов до природи, та унікальну мить краси.

                «НЕМАЛО ТАЙН В ПЕСКАХ АФГАНА»
   Під такою назвою пройшла година спілкування   на факультеті  Соціально- побутової адаптації.
   15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників  бойових дій на території інших держав та 25 річниця виведення радянських військ з Афганістану.  Своїми спогадами про цю країну поділилась Пилипенко Віра Семенівна, яка працювала там медичною сестрою.  
   На цьому заході  прозвучали вірші нашого земляка Юрія Кабиша. Присутні переглянули відео концерт  солдатської та афганської пісні «Чорний тюльпан».

             
         КРАЮ МІЙ, СІВЕРІЯ!
   Під такою назвою в Археологічному музеї   відкрилась виставка художника, доцента ГНПУ ім. О.Довженка Олександра Ковальова.
   Побували на цій виставці пенсіонери Університету третього віку «Активне довголіття»  прослухали чудову лекцію  про створення виставки, дізнались про історію виникнення витинанок, робіт по дереву. Кожна робота була присвячена нашому місту
   Переглянули фільм, який присвячено перебуванню Т.Г.Шевченка у Глухові.              
    
                    
Переглядів: 314 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0