Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Лютий » 5 » Новини з Університету третього віку «Активне довголіття»
11:49
Новини з Університету третього віку «Активне довголіття»
Факультет «Інформаційно-комунікаційних  технологій»
   Сучасний період розвитку цивілізованого суспільства характеризує процес інформатизації. Одним із напрямів якого є  інформатизація освіти. В новому навчальному році сформована група пенсіонерів, що вивчають основи комп’ютерної грамоти. Навчання відбувається на базі районної бібліотеки під керівництвом Л.В.Бубнової. Стимули до навчання у кожного студента різні – люди хочуть користуватись мережею Інтернет, електронною  поштою, знаходити потрібну інформацію, переглядати фільми,або спілкуватися  з рідними та знайомими через «Skype».

 Краєзнавчий факультет.
   Щедра на таланти глухівська земля подарувала людству багато талановитих і працелюбних майстрів чарівного слова та золотого пензля. До плеяди митців зі світовим ім’ям належать Георгій, Володимир та Данило Нарбут. Про родове гніздо  Нарбутів, історію цього роду та про їх творчість йшла мова на заняттях краєзнавчого факультету.

Факультет здорового способу життя.

На заняттях факультету була висвітлена тема «Культур харчування». Медична сестра відділення соціально-побутової адаптації О.І.Христенко розповіла про значення та вплив різних продуктів на наш організм, як користуватися цими знаннями, щоб зберегти гарну фізичну форму і запобігти хворобам. На заняттях даної теми були використані поради завідуючого кафедри «Гігієни харчування» Національного медичного університету ім.. О.О.Богомольця, доктора медичних наук В.І.Циприяна.
Факультет соціально - побутової адаптації:
•    В «Шаховому клубі» розпочався шаховий турнір на першість міста серед ветеранів.
•    Клуб «Берегиня» готує виставку, яку присвятить 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка «Вишита Шевченкиніана».
•    Проведено дискусію «Батьки і діти, діти і батьки» .


Факультет літератури та мистецтва.
   Одне із занять факультету було присвячено Омару Хаяму – перському поету, математику, філософу. Ймовірно, сам Хайям не записував свої вірші (рубаї). Але кількість збереженого поетичного надбання поета дивує. Допомогла давня арабська традиція усного збереження віршів у до письмовий період. Найдавніші письмові збірки рубаї датують 15 століттям. Дехто стверджує, що сам Омар Хайям записав деякі вірші на чистих смужках своїх наукових трактатів, і цим зберіг їх від втрати.

Переглядів: 224 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0