Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Вересень » 22 » Нова система надання соціальної допомоги
15:41
Нова система надання соціальної допомоги
   З метою підвищення ефективності надання населенню соціальної допомоги, спрощення порядку її надання та забезпечення дієвої системи саме для тих кому вона дійсно необхідна, в управлінні праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради впроваджено Проект „Вдосконалення системи соціальної допомоги”, який проводиться Міністерством соціальної політики України за підтримкою Світового банку.
   Завдяки впровадженню в управлінні єдиної технології прийому громадян,які звертаються за призначенням усіх видів соціальної допомоги суттєво спрощено порядок звернень громадян: скоротився час для розгляду звернень, підвищено адресність допомоги, тобто державну соціальну допомогу отримують ті, хто її найбільш потребує. За п”ять років роботи  Проекту проведено багато роботи: вдосконалено робочі процеси, проведено ремонтні роботи в приміщенні управління в відповідності до вимог єдиної технології прийому громадян , виділено окремо Єдину приймальню куди громадяни звертаються за допомогою в вирішенні питань, що входять до компетенціїї спеціалістів управління.
   Нову систему надання соціальної допомоги розроблено та задіяно, в першу чергу, для громадян, що бажають отримати державну допомогу.Вона дає можливість економити  час на  відвідування управління, збор дркументів, довідок, чекання рішення в чергах. Потенційний отримувач допомоги може просто подзвонити в управління праці та соціального захисту населення  за телефоном 7-05-13 та домовитися про прийом у спеціаліста в зручний для нього час. Після заповнення заяви та її подачі, разом з повним пакетом документів, Ви отримаєте відповідь в десятиденний термін. Доречі форма заяви є єдиною для всіх видів соціальної допомоги .
   Спеціаліст управління уважно розгляне надані Вами документи. Якщо Ви маєте право на ще одну або декілька видів допомоги, спеціаліст неодмінно повідомить про це.У випадку коли для призначення допомоги надані не всі документи Ви можете донести їх впродовж 30 днів.
   Завдяки єдиній технології прийому громадян з”явилась можливість відмовитись від територіального принципу прийому громадян. З цього часу не треба чекати, коли Вас зможе прийняти спеціаліст, що відповідає саме за Вашу ділянку (або літеру), бо Вас зможе прийняти вільний спеціаліст сектору прийому громадян.    
   Також управління перейшло на щоденний прийом громадян протягом всього робочого дня без обідньої перерви. Продовжується й технічне переобладнання  управління. Завдяки оснащенню сучасною комп”ютерною технікою та програмним забезпеченням значно буде прискорено надання соціальної допомоги населенню. А це означає, що держава буде більш ефективно підтримувати тих, хто найбільше потребує допомоги. Саме це і є головною метою Проекту „Вдосконалення системи соціальної допомоги”.
   Нову систему надання населенню міста соціальної допомоги впроваджено саме для того щоб Ви могли ефективно її використовувати, дозвольте декілька порад:
1. Зателефонуйте до управління за телефоном 7-05-13 та домовтесь про зустріч-консультацію зі спеціалістом.
2. Заповніть єдину заяву про призначення усіх видів соціальної допомоги. Порадьтесь зі спеціалістом з приводу інших можливих для Вас видів соціальної допомоги. Надайте необхідні документи.
3. Не приховуйте необхідну для призначення соціальної допомоги інформацію про себе. Не забувайте, що всі кошти отримані в результаті надання недостовірних даних треба буде повернути державі.
4. Протягом 10 днів Ваше звернення буде уважно розглянуто. Вам буде надано повідомлення про призначення допомоги, з зазначенням виду допомоги, розміру, терміни надання її та спосіб виплати.
   Шановні жителі міста, Ви можете звернутись за отриманням будь-якої інформації з питань, що є в компетенції Управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради до Єдиної приймальні управління за адресою вул. Курлука 1/3, подзвонити за телефоном інформатору – 7-05-13 та зайти на сайт управління: glukhiv-upszn.at.ua

Переглядів: 501 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0