Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Листопад » 10 » Навчання соціальних робітників по наданню першої медичної допомоги.
11:02
Навчання соціальних робітників по наданню першої медичної допомоги.

   Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.

   Не дивлячись на те, що всі люди знають про потенційні небезпеки і всіляко намагаються їх уникнути — нещасні випадки все ж таки трапляються. Причиною може бути власна неуважність, втома, переоцінка власних сил, недостатня підготовка. Також інциденти можуть трапитись із-за факторів, які знаходяться поза межами контролю постраждалого — як то дії інших осіб або природні катаклізми чи техногенні аварії.
   Коли трапляється нещасний випадок, час не на вашому боці. Постраждалому треба якнайшвидше надати ефективну допомогу, від якої часто залежить не тільки  тривалість та важкість процесу відновлення його здоров’я, а можливо навіть і життя людини. Тому, щоби діяти ефективно в таких ситуаціях, необхідно розуміти головні принципи ПМД.
   Товариство Червоного Хреста  бере активну участь у вирішенні завдань охорони здоров’я та безпеки людей. Важливою складовою цього напряму є навчання населення навичкам надання першої допомоги. Тому на базі територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради 08.11. 2017  для соціальних робітників проведенні заняття тренером  Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Кареліною Н.В. по наданню першої медичної допомоги.
   Соціальні робітники отримали знання як оцінити стан потерпілого і визначити, якої допомоги насамперед він потребує, забезпечити прохідність верхніх дихальних шляхів, зробити штучне дихання «із рота в рот» та зовнішній масаж серця й оцінити їх ефективність, зупинити кровотечу, надати допомогу при отруєнні, блюванні, втраті свідомості, використати підручні засоби при перенесені, завантаженні і транспортуванні потерпілого.

Переглядів: 24 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0