Напрямки роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2016 році : - 4 Січня 2016 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 15:35

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Січень » 4 » Напрямки роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2016 році :
13:56
Напрямки роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2016 році :

- Проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку, проведення оцінки потреб, визначення видів соціальних послуг та методів соціальної роботи, забезпечення за необхідності соціального супроводу;
- Соціальна та/або психологічна підтримка учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, організації надання їм допомоги з  урахуванням визначених потреб.
- Соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
- Соціальна та психологічна адаптації дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою підготовки до самостійного життя. 
- Здійснення соціальної роботи, спрямованої на запобігання відмовам від новонароджених дітей, соціальна підтримка вагітних жінок та жінок з новонародженими дітьми. 
- Соціально-профілактична робота щодо запобігання правопорушенням та соціально небезпечним хворобам, подолання їх наслідків у дитячому та молодіжному середовищі, формування навичок здорового способу життя. 
- За повідомленням установ виконання покарань здійснення соціального патронажу осіб,  які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.
- Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з функціональними обмеженнями. 
- Соціальне обслуговування дітей, молоді та сімей, яких торкнулась проблема ВІЛ-інфекції у разі звернення.
- Соціальна робота з вживачами психоактивних речовин, в т.ч. ін’єкційними споживачами наркотиків та членами їх сімей.
- Організація та проведення робити щодо соціальної підтримки багатодітних сімей.
-   Надання соціальних послуг особам, які постраждали від насильства в сім’ї та торгівлі людьми , у разі потреби здійснення  соціального супроводу.
-  Проведення гендерної політики на території міської ради.
- Розвиток волонтерського руху. 
Наше покликання - допомагати сім'ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. До центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді може звернутися кожен, хто потребує допомоги, розуміння, інформації - і саме тут вони отримають різноманітні соціальні послуги (психологічні, юридичні, соціально-педагогічні, інформаційні, соціально-медичні, соціально-економічні), підтримку та допомогу.  Для вирішення вашої проблеми, за потребою, залучать необхідних фахових спеціалістів. Ми доступні і мобільні, і що найголовніше - ми гарантуємо професіоналізм, конфіденційність і анонімність послуг, які надаємо. Наша адреса: вул. Інститутська,3, тел. 3-28-73 Графік роботи: з 8-00 до 17-15, перерва з 12-00 до 13-00


Директор ГМЦСССДМ
Бавикіна Віталіна

Переглядів: 139 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання