Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Січень » 4 » Напрямки роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2016 році :
13:56
Напрямки роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2016 році :

- Проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку, проведення оцінки потреб, визначення видів соціальних послуг та методів соціальної роботи, забезпечення за необхідності соціального супроводу;
- Соціальна та/або психологічна підтримка учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, організації надання їм допомоги з  урахуванням визначених потреб.
- Соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
- Соціальна та психологічна адаптації дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою підготовки до самостійного життя. 
- Здійснення соціальної роботи, спрямованої на запобігання відмовам від новонароджених дітей, соціальна підтримка вагітних жінок та жінок з новонародженими дітьми. 
- Соціально-профілактична робота щодо запобігання правопорушенням та соціально небезпечним хворобам, подолання їх наслідків у дитячому та молодіжному середовищі, формування навичок здорового способу життя. 
- За повідомленням установ виконання покарань здійснення соціального патронажу осіб,  які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.
- Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з функціональними обмеженнями. 
- Соціальне обслуговування дітей, молоді та сімей, яких торкнулась проблема ВІЛ-інфекції у разі звернення.
- Соціальна робота з вживачами психоактивних речовин, в т.ч. ін’єкційними споживачами наркотиків та членами їх сімей.
- Організація та проведення робити щодо соціальної підтримки багатодітних сімей.
-   Надання соціальних послуг особам, які постраждали від насильства в сім’ї та торгівлі людьми , у разі потреби здійснення  соціального супроводу.
-  Проведення гендерної політики на території міської ради.
- Розвиток волонтерського руху. 
Наше покликання - допомагати сім'ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. До центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді може звернутися кожен, хто потребує допомоги, розуміння, інформації - і саме тут вони отримають різноманітні соціальні послуги (психологічні, юридичні, соціально-педагогічні, інформаційні, соціально-медичні, соціально-економічні), підтримку та допомогу.  Для вирішення вашої проблеми, за потребою, залучать необхідних фахових спеціалістів. Ми доступні і мобільні, і що найголовніше - ми гарантуємо професіоналізм, конфіденційність і анонімність послуг, які надаємо. Наша адреса: вул. Інститутська,3, тел. 3-28-73 Графік роботи: з 8-00 до 17-15, перерва з 12-00 до 13-00


Директор ГМЦСССДМ
Бавикіна Віталіна

Переглядів: 335 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0