Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Травень » 15 » НАЙСВЯТІШЕ В СВІТІ СЛОВО – МАТИ
10:13
НАЙСВЯТІШЕ В СВІТІ СЛОВО – МАТИ

 

День Матері, який ми святкуємо у другу неділю травня, - це свято, що народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу, хто дбає про духовний та національний розвиток української родини.

   День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

   Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

   З метою відзначення в м.Глухові Дня матері 11 травня до пологового будинку завітали заступник міського голови Терещенко І.І.,  начальник управління соціального захисту населення Громак Л.А., в.о. директора  Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Юденич О.Е., які привітали зі святом 7 породіль.

   Окрім щирих побажань від представників міської влади, кожна мама новонародженого малюка отримала квіти та подарунки від міського голови.

Переглядів: 256 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0