Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Травень » 20 » Надійніша і найдорожча
08:46
Надійніша і найдорожча
«Шануй батька свого і матір свою,
щоб довгими дні твої були на землі»


    Травень. Прокинулась від сну природа, задзвенів у блакиті пташиний спів, травою і квітами вбралася земля й теплий весняний вітер приніс нам Свято матері.
    Кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Мати – це усе: життя, вірність, працелюбність, святість, вічність. У кожної людини стоїть вона початком життєвого шляху. Мати народила нас, навчила говорити, читати і запалила у серці вічне світло любові до життя.
    Любов до рідного краю, мови починається з колискової маминої пісні, яка зачаровує надзвичайною ніжністю і простотою. Під її чарівну мелодію виростали поети і композитори, хлібороби й захисники рідної землі, філософи та просто мудрі люди.
    Мати … Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Перші поняття про щастя, добро і ласку нерозривно пов’язані з образом найдорожчої для нас людини – матері.
    День матері – свято любові та пошани і єдина справжня нагорода за нього – взаємна любов. 15 травня 2013 року  вітали своїх мам і вихованці Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Діти заспівали пісні про маму та прочитали вірші у яких висловили свою любов і повагу. Скільки б не було людині років , їй завжди потрібна мама, її ласка , порада, незрадлива любов і ніжна посмішка, тому діти побажали щоб мами завжди були усміхнені ,  очі світилися щастям , а в житті панували гармонія і вдача.

Переглядів: 269 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0