Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Січень » 22 » Надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг
10:27
Надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг
    Головна мета соціальної реабілітації - здійснення комплексу реабілітаційних заходів щодо придбання чи відновлення соціальних функцій, підвищення самостійності, стимуляція розвитку дитини та попередження вторинних розладів у дітей та молоді з функціональними обмеженнями.
    Реабілітаційні послуги  надаються інваліду або дитині-інваліду відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються періодичність та обсяг їх надання.
    Інваліду (до 35 років)  або дитині-інваліду можуть надаватися послуги у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів . Для надання послуг у реабілітаційній установі  інвалід, законний представник інваліда чи дитини-інваліда  звертається з відповідною заявою та документами, до управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради , днем звернення вважається дата надходження заяви та документів, що реєструються в установленому порядку.
    Управління  праці та соціального захисту населення розглядає протягом десяти днів заяву про надання послуг, повідомляє заявника про прийняте рішення та надсилає заяву разом з документами до центру реабілітації  .
    Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів повідомляє заявника та управління праці та соціального  захисту населення про зарахування інваліда або дитини-інваліда до відповідного закладу.
    Після закінчення курсу реабілітації дитині-інваліду та інваліду (з розумовою відсталістю та іншими вадами) до 35 років  видається документ, де вказується назва та реквізити Центру, прізвище, ім'я, по батькові дитини-інваліда та інваліда , перелік та обсяг наданих їй послуг, результати реабілітації, наступні рекомендації.

Переглядів: 432 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0