Надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг - 22 Січня 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 02:10

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Січень » 22 » Надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг
10:27
Надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг
    Головна мета соціальної реабілітації - здійснення комплексу реабілітаційних заходів щодо придбання чи відновлення соціальних функцій, підвищення самостійності, стимуляція розвитку дитини та попередження вторинних розладів у дітей та молоді з функціональними обмеженнями.
    Реабілітаційні послуги  надаються інваліду або дитині-інваліду відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються періодичність та обсяг їх надання.
    Інваліду (до 35 років)  або дитині-інваліду можуть надаватися послуги у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів . Для надання послуг у реабілітаційній установі  інвалід, законний представник інваліда чи дитини-інваліда  звертається з відповідною заявою та документами, до управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради , днем звернення вважається дата надходження заяви та документів, що реєструються в установленому порядку.
    Управління  праці та соціального захисту населення розглядає протягом десяти днів заяву про надання послуг, повідомляє заявника про прийняте рішення та надсилає заяву разом з документами до центру реабілітації  .
    Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів повідомляє заявника та управління праці та соціального  захисту населення про зарахування інваліда або дитини-інваліда до відповідного закладу.
    Після закінчення курсу реабілітації дитині-інваліду та інваліду (з розумовою відсталістю та іншими вадами) до 35 років  видається документ, де вказується назва та реквізити Центру, прізвище, ім'я, по батькові дитини-інваліда та інваліда , перелік та обсяг наданих їй послуг, результати реабілітації, наступні рекомендації.

Переглядів: 359 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання