Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Квітень » 30 » набір до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів у 2013 році
12:40
набір до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів у 2013 році
Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів здійснює професійну реабілітацію дітей-інвалідів віком від 16 років та інвалідів, які не досягли пенсійного віку.
До Центру не приймаються інваліди, які вже мають професії, отримані у центрах професійної реабілітації інвалідів державної або комунальної власності і не працевлаштовувалися за набутою професією, окрім випадку, якщо за рішенням МСЕК (ЛКК) інваліди у зв’язку з погіршенням стану здоров’я не можуть працювати за раніше набутою професією і потребують перенавчання (перекваліфікації), що підтверджено відповідною довідкою МСЕК або ЛКК.

   По закінченні курсу навчання випускники складають державні іспити і отримують свідоцтво державного зразка про набуття робітничої професії.

Професійне навчання, заходи з соціальної, психологічної, фізичної реабілітації та медичне спостереження, проживання та харчування слухачів у Центрі забезпечуються за рахунок коштів Державного бюджету.
   Документи вступників приймаються Приймальною комісією Центру постійно протягом року. Зарахування до Центру здійснюється за результатами попереднього розгляду пакетів документів та професійного відбору в Центрі.
   Бажаючим пройти курс професійної реабілітації в Центрі слід звертатися за направленням до управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Курлука, 1/3, тел. 3-10-29 або місцевого центру зайнятості.
   Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів знаходиться за адресою: Київська область, Вишгородський район, с. Лютіж, 07352
тел. (04596) 4-00-10, 4-00-11.

Переглядів: 215 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0