Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Березень » 30 » На засіданні соціально-економічної ради
13:37
На засіданні соціально-економічної ради
У міськвиконкомі 29 березня 2012 року відбулося засідання трьохсторонньої соціально-економічної ради за участю представників органів виконавчої влади, профспілок та роботодавців. На засіданні були розглянуті питання: стан соціально-економічних і трудових відносин, додержання прав працівників, профспілок і роботодавців; проведення міського конкурсу «Кращий колективний договір».
Співголова ради від сторони органів виконавчої влади Ірина Терещенко у вступному слові дала загальну характеристику тих проблем, які становлять основу питань порядку денного. 
Начальник УПСЗН міської ради Лариса Громак прозвітувала про стан соціально-економічних і трудових відносин, додержання прав працівників на підприємствах, установах та організаціях міста. Не залишились поза увагою і питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, які неодноразово розглядались на інших комісіях, але залишаються актуальними.
До органів виконавчої влади з проханням підтримки розвитку малого підприємництва в місті звернулися голова депутатської комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгово-побутового обслуговування та розвитку підприємництва Анатолій Москаленко, голова міської галузевої ради підприємців торгівлі та побутового обслуговування Сергій Бушнєв, голова галузевої ради підприємців промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку Сергій Деркач, голова міської громадської організації «Союз підприємців міста Глухова», Мілюта О.Г. Оскільки, впевнені учасники наради, тільки у співпраці сторін соціального діалогу можливе позитивне вирішення поставлених завдань
З метою подальшого вдосконалення розвитку соціального діалогу, підвищення ролі колективних договорів щодо вирішення питань соціального захисту працюючих, рада ініціювала проведення міського конкурсу на кращий колективний договір. Жваво пройшло обговорення організаційних питань щодо проведення конкурсу, зокрема критерій, по яким будуть визначатися переможці конкурсу.
Одноголосно було прийнято рішення щодо подальшої співпраці органів виконавчої влади, профспілок та роботодавців міста з метою узгодженого вирішення проблем, що виникають у соціально-економічній сфері, стосуються прав та інтересів працівників і працедавців.

Переглядів: 349 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0