Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Червень » 2 » Міжнародний День захисту дітей
10:51
Міжнародний День захисту дітей

    З нагоди святкування в місті Глухові  Міжнародного Дня захисту дітей яке відбулося 01.06.2015р. Глухівським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було проведено ряд заходів.    

На центральних вулицях міста студенти  Глухівського національного педагогічного університету провели боді – арт акцію та на дитячому майданчику,  який знаходиться на площі Леніна  провели розважально – ігрову програму для дітей  «Я твій друг і ти мій друг!». Де на свято к дітям завітали казкові персонажі, які проводили з ними вікторини, ігри та конкурси.     Діти грали, розважалися, перемагали в конкурсах і отримували подарунки та ласощі. Також дітей привітала зі святом Надія Вайло та подарувала кожній дитині по шоколадці від громадської організації «Наш дім Глухівщина». 
    В цей же день депутатська група «Воля народу» організувала в кафе «Гетьманщина» для 40 дітей соціально – незахищених категорій «солодкій стіл».  До дітей на свято завітав Клоун  (Мирошниченко Олександр), який подарував дітям море усмішок та позитиву.

Переглядів: 158 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0