Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Грудень » 12 » Міжнародний день волонтера
15:54
Міжнародний день волонтера
   5 грудня 2013 року суспільство всього світу відзначало Міжнародний день волонтерів (Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку), проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1985 року.

  
   В цей день, уже традиційно , волонтери відділення Всеукраїнської Благодійної організації «Турбота по літніх» в м. Глухові зібралися за чашкою чаю в читальній залі центральної районної бібліотеки. Привітати їх прийшли міський голова Юрій Бурлака, заступник міського голови Ірина Терещенко, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Лариса Громак. Вони подякували волонтерів за їх активну  життєву позицію, за вміння і бажання поділитися своїм оптимізмом і добрим словом з тими, хто потребує цього. І, звичайно, бажали їм здоров’я, терпіння успіхів і сил. Від міської ради волонтери отримали в подарунок фотокнигу «Глухів. Погляд крізь століття».

    Директор Глухівської центральної районної бібліотеки Тамара Привалова запросила волонтерів на курси комп’ютерної грамотності, які проводить бібліотека  в рамках програми «Бібліоміст», а також скористатися електронними ресурсами та послугами.
    Завдяки ведучій заходу, також волонтеру, Ніні Іванівні Родинській зустріч пройшла змістовно та цікаво. Глухівські волонтери згадували, які добрі справи зроблені в 2013 році. А згадувати було що. Це і створення липової алеї (120 саджанців) на Чернечих джерелах, і вирішення питання пільгових рейсів міських маршрутних таксі, збір одягу для пацієнтів психіатричної лікарні №3, організація виставки родинних літописів людей похилого віку,які постраждали в роки Великої Вітчизняної війни (за підтримки німецького фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє»). А ще волонтери вважають своїм обов’язком допомагати хворим привітати з днем народженням, розрадити словом тих, хто потребує уваги, вселити оптимізм і віру в добро.
    В цей день в сім’ю волонтерів влилась Любов Миколаївна Ілюченко. Вона вже 7 років займається благоустроєм території Чернечих джерел, а ще в її добрій душі народжуються вірші, які вона і прочитала на зустрічі.
    Свої музичні твори подарувала Лариса Сидоркіна. Порадували своєю грою учні школи мистецтв імені М. Березовського – дует гітаристів в складі  Ігоря Шелудька та Артема Слідюка, флейтист Михайло Синенко.
    А потім були ігри,конкурси, веселі змагання, призи та подарунки.
    Від імені волонтерів керівник Всеукраїнської Благодійної організації «Турбота по літніх в Україні» Тамара Александренко подякувала за тісну співпрацю з волонтерами міську владу, колективи школи мистецтв імені Березовського, Центра дитячої та юнацької творчості, центральної районної бібліотеки.

Ніна Шубнікова, -  завідувач відділом обслуговування
Глухівської центральної районної бібліотеки.


Переглядів: 354 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0