Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Вересень » 19 » Міжнародний день миру
14:57
Міжнародний день миру

Хай буде мир на всій землі! 
Хай дім новий будується, 
Хай сад новий росте в селі, 
Нова зростає вулиця..

       Міжнародний день миру вперше було засновано Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році, як день глобального припинення вогню . Генеральна Асамблея закликала людей усього світу у День миру скористатися нагодою та посприяти винесенню мирних рішень у конфліктах, а також утримуватися від ворожості протягом дня.  Щорічно, люди зі всього світу по-різному відзначають це свято  21 вересня. 
У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе.
   19  вересня у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначали Міжнародний день миру. Вихованці центру разом з педагогами створили святкові плакати з відповідною символікою. Своїми маленькими рученятами виготовили білих голубів - символів миру на знак вдячності тим людям, що в даний час захищають нашу рідну Батьківщину.
        Якщо   ми з вами, прислухаємося до того, що проповідував у свій час Шрі Чінмой , видатний громадський діяч і філософ, то можна сподіватися, що це свято буде тривалістю в цілий рік. А до того часу, поки лунають постріли,  потрібно приєднуватися у Міжнародний день миру до тих людей, які мовчки крокують, підтримуючи найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо. 

Переглядів: 260 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0