Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Жовтень » 2 » Міжнародний день громадян похилого віку
18:46
Міжнародний день громадян похилого віку

НЕХАЙ ЛЮДИНА ДОБРО ПРИНОСИТЬ, БО СВІТ НАВКОЛО ЛЮБОВІ ПРОСИТЬ

1 жовтня  відзначається День громадян похилого віку, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників нашого міста.
Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. 
       

   В день свята громадян похилого віку чекав святковий зал Глухівського міського центру позашкільної освіти художньо - естетичного відділу, прикрашений виставками   робіт клубу «Берегиня» та відділенням ВБО «Турбота про літніх в Україні» м.Глухів. Веселкою сплелися кольори на вишиванці наче доля.
        До присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Ю.О.Бурлака та вручив подяки пенсіонерам з активною життєвою позицією.
Гучними оплесками зустрічали пенсіонери музичні вітання від молодого покоління.
          2 жовтня гостинно відкрились двері територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради, де відвідувачі познайомилися з послугами, що надає  установа та зустрілись з цікавою людиною  колекціонером дослідником, яка увійшла в Національний реєстр України в номінації «Найбільша колекція дзвоників»  І.С.Колтаковою.                                                          
Територіальний центр соціального обслуговування населення Глухівської міської ради провів акцію « Подаруємо промінь добра» , в ході якої привітав пенсіонерів з Днем громадян похилого віку та вручили   продуктові та миючі набори.

Переглядів: 225 | Додав: Falcon | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0