Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Квітень » 3 » Місячник з охорони праці та промислової безпеки
13:47
Місячник з охорони праці та промислової безпеки
У квітні до Дня охорони праці в Україні проходить місячник охорони праці, девіз якого "Дню охорони праці в Україні – без травм і аварій!”
Місячник проводиться в рамкам Всесвітнього дня охорони праці з метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, підвищення активності та відповідальності роботодавців та працівників за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму та аварійності.
Місячник проводиться з 1 по 30 квітня 2012 року.
У місячнику приймають участь підприємства, організації та установи, незалежно від форм власності, фізичні особи, які використовують найману працю.
Основним показником визначення переможців є недопущення на підприємствах нещасних випадків та аварійності за березень – квітень 2012 року.
Крім цього враховуються наступні показники:
-    забезпеченість працівників спецодягом, спецвзуттям та індивідуальними засобами захисту;
-    виконання комплексних заходів щодо підвищення існуючого рівня охорони праці та промислової безпеки та  фінансування цих заходів;
-    проведення атестації робочих місць на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці в порядку і строки визначені законодавством;
-    створення та функціонування системи управління охороною праці;
-    створення та функціонування служби охорони праці;
-    наявність колективних договорів (угод) та відображення в них соціальних гарантій для працівників у галузі охорони праці;
-    наявність та функціонування громадського контролю за охороною праці.
Переможцями визнаються підприємства, які забезпечили дотримання вищезазначених умов щодо основних показників оцінки рівня охорони праці та промислової безпеки.
Шановні керівники підприємств, установ та організацій запрошуємо вас до участі в місячнику з охорони праці.
Підприємства, що мають намір взяти участь у місячнику з охорони праці, надають матеріали Організаційному комітету до 25 квітня.
До матеріалів долучається електронна версія таблиці показників для підведення підсумків.
Детальну інформацію з даного питання можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради за телефоном: 22624

Організаційний комітет
Переглядів: 447 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0