Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Березень » 25 » Місячник з охорони праці
14:19
Місячник з охорони праці
   На засіданні міської тристоронньої соціально-економічної ради, яке відбулося під головуванням  заступника міського голови Терещенко І.І. було прийнято рішення про проведення в місті з 1 по 30 квітня 2014 року   в рамках Всесвітнього дня охорони праці  місячника з питань охорони праці та промислової безпеки.  Ірина Іванівна підкреслила, що  незадовільний стан охорони праці важким тягарем лягає на економіку підприємств. А більшість аварій та нещасних випадків є наслідком порушень дисципліни праці, низької вимогливості посадових осіб.  
   Створення безпечних умов праці – проблема комплексна і без належного матеріально-технічного забезпечення, приладів контролю, систем протиаварійного захисту в повній мірі її не вирішити. Тільки в нешкідливих і безпечних умовах виробництва людина здатна працювати високопродуктивно, створювати необхідний матеріальний потенціал суспільства, добробут усіх громадян.
   У місячнику можуть приймати  участь підприємства, організації та установи, незалежно від форм власності, фізичні особи, які використовують найману працю.
З метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, підвищення активності та відповідальності роботодавців та працівників підприємств, організацій та установ за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму та аварійності,  організаційним комітетом розроблені заходи щодо проведення в місті місячника з охорони праці та промислової безпеки. В рамках місячника управлінням соціального захисту населення спільно з представниками Глухівського відділення Виконавчої дирекції ФСНВ будуть  проведені  вибіркові перевірки стану охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях міста.
   Організаційний комітет запрошує всі підприємства, установи та організації міста до участі в місячнику та конкурсі на краще робоче місце. Детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення.

Переглядів: 297 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0