Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Липень » 20 » Міс Літо 2015
14:51
Міс Літо 2015

     20 липня у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся фестиваль-конкурс «Міс Літо 2015 », у якому взяли участь 6 юних красунь міста.

   Студенти Глухівського національного педагогічного університету Євгенія Олійник та Юлія Коник на одному подиху провели незабутню конкурсну програму.

   Цей яскравий захід як завжди дарує нам свято дівочої вроди. Фестиваль вимагає від учасниць не тільки вроди, а й уміння перемагати і гідно приймати поразку, радіючи перемогам інших. Незалежно від результатів цих змагань краси і таланту, кожна з учасниць конкурсу прекрасна, кожна гідна перемоги.

   Під час фестивалю відбулося дефіле учасниць у сучасних вбраннях, які люб’язно подарувала приватний підприємець Ірина Богомол , а також показові виступи, у яких дівчата виявляли свої таланти . Почесну місію професійних шанувальників було покладено на журі, до складу якого увійшли працівники центру.

   Титул «Міс Літо 2015» та корону переможниці здобула Манжос Таїсія. Інші учасниці конкурсу Гугля Ганна, Ворона Сніжана, Андреєва Єлизавета, Карепіна Анастасія та Корчова Юлія не залишились без подарунків, вони отримали солодощі та сукні у яких дефілювали на імпровізованому подіумі.

Тамара Ярина ,

директор Глухівського міського центру

соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 152 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0