Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Серпень » 21 » Міс Літо 2014
12:45
Міс Літо 2014

    19 серпня  у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів   відбувся  фестиваль-конкурс «Міс Літо 2014 », у якому взяли участь 5 юних красунь міста.

   Студенти 3 курсу Глухівського національного педагогічного університету Місик Вікторія, Ярина Руслан та Краснощок Ірина заздалегідь ретельно та з натхненням готувались до проведення конкурсної програми.
Цей яскравий захід як завжди дарує нам свято дівочої вроди. У світі немає нічого щирішого та прекраснішого за дитячу красу. Цей фестиваль вимагає від учасниць не тільки вроди, а й уміння перемагати і гідно приймати поразку, радіючи перемогам інших. Незалежно від результатів цих змагань краси і таланту, кожна з учасниць конкурсу прекрасна, кожна гідна перемоги.
   Під час фестивалю відбулося дефіле учасниць, а також показові виступи, у яких дівчата виявляли свої таланти, виходили на сцену у національних костюмах і вправлялися у бальному танці. Почесну місію професійних шанувальників було покладено на журі, до складу якого увійшли працівники центру.
   Титул «Міс Літо 2014» та корону переможниці  здобула Ворона Сніжана. Інші учасниці конкурсу Гугля Ганна, Манжос Таїсія, Андреєва Єлизавета та Корчова Юлія не залишились без відзнаки, вони стали переможницями у різних  номінаціях.

 

 

Переглядів: 200 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0