Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Лютий » 4 » Ми - різні, ми – рівні!
10:06
Ми - різні, ми – рівні!

  Який загадкове життя у своїй грандіозній картині — поєднання людських всесвітів. Кожен із нас відрізняється один від одного зовнішністю, темпераментом, кольором шкіри, здібностями і найголовніше — своїм внутрішнім світом. Я такий же, як і всі, і я ні на кого не схожий. Я один — єдиний такий. Мій внутрішній світ неповторний, яким би він не був. Так само є неповторним світ тих, хто поруч зі мною. 

   У 2-В та 2-Г класах Глухівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 під керівництвом Шум С. О. та Ільченко О. В. спільно з Глухівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшла виховна година на тему «Усі ми різні – усі ми рівні». Метою заходу було формування в дітей поняття такої важливої соціальної категорії як "ґендер"; виховання засад  рівності та поваги до прав і свобод дівчаток та хлопчиків. Діти з задоволенням брали участь у виховній годині, малювали автопортрети, підкреслюючи свою індивідуальність, дарували один одному свої «сердечка» з побажаннями, робили висновки про рівність прав хлопчиків та дівчаток.

   Діти не лише стали учасниками обговорення повчальних відео-сюжетів та оповідань про зразкові взаємовідносини, а разом з батьками прийняли участь у створенні власної збірки творів, кожен шедевр якої звертає увагу на проблему гендерної рівності в Україні та націлює читачів на її подолання. У понеділок книгу учні разом з батьками та класними керівниками передали до Глухівського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, у якому проходив тиждень гендерної рівності.

   Діти отримали незабутні враження, а, головне, корисні уявлення і знання про те, що, хоч ми і різні, але ми – рівні!

Переглядів: 210 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0