Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 12 » Ми проти насильства!
09:04
Ми проти насильства!

   Кожна дитина має право на щастя, любов і опіку. Але головне право – це право на життя, життя без насильства. На жаль, сьогодення наповнене не лише приємними моментами, а й такими, які викликають дитячі сльози. Зазвичай це пов’язано з непорозуміннями, сутичками, суперечками, виясненням стосунків, результатом яких стає насилля, моральне і фізичне. 
   09 грудня другокласники  ЗОШ № 6  разом з класним керівником  Оленою Ільченко намагалися довести, що життя можливе без страждань і насильства і дружно співіснувати можна як в домашній, так і в класній родині. Захід проводився спільно з Глухівським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді і був присвячений Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». 
   Діти переглянули презентацію, повчальні мультфільми і міні-фільм, які пропагували не просто гарні відносини у суспільстві, а акцентували увагу на вирішенні проблем без протиправних дій, які принижують гідність. Родзинкою заходу стали обведені долоньки наших діток, які уособлювали мир, порозуміння і злагоду у відносинах з близькими і рідними людними. Діти вдома завчасно підготували такі ж долоньки своїх батьків, сестричок і братиків. Всі символи ми зв’язали особливою стрічкою взаєморозуміння. У наших родинах завжди буде мир і злагода.

Переглядів: 249 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0