Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Листопад » 15 » Медичних працівників поінформовано про професійну послугу патронату над дитиною, яка опинилася в складних життєвих обставинах
16:38
Медичних працівників поінформовано про професійну послугу патронату над дитиною, яка опинилася в складних життєвих обставинах

   15 листопада 2017 року в приміщенні актової зали Глухівської центральної районної лікарні  завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Олена Юденич розповіла медичним  працівникам про послугу патронату над дитиною, яка опинилася в складних життєвих обставинах.
   Учасникам заходу було роз’яснено хто такий патронатний вихователь, які документи треба мати і хто може ним стати, діти яких категорій та період можуть бути влаштовані під патронат, які основні завдання патронатних вихователів, які в них права та обов’язки, фінансування та багато інших питань пов’язаних зі створенням та функціонуванням зазначених сімей. 
   Присутнім було роздано буклети з даної тематики та запропоновано звертатися  у разі виявлення бажання стати патронатними вихователями до відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення  Глухівської міської ради за адресою: м.Глухів, вул. Інститутська, 3 (територія ЦРЛ, приміщення пологового відділення І поверх), тел. 3– 28 – 73.

 

Переглядів: 29 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0